25 Temmuz 2012 Çarşamba

China Glaze Magnetic 2 ! :)

merhaba blogger ablalarr :)) az önce haberim olan Ghina Glaze Magnetic koleksiyonu 2. seriyi çıkarmışş :) öncelikle  bilmeyen olabilir, china glaze i bi tanıyalım :
-        Amerika’nın ve Dünya’nın en çok tercih edilen en prestijli ve kuvvetli markalarından biridir.

-          Renk seçeneği ve çeşitliliği en geniş olan oje markasıdır.

-        Her sene yeni koleksiyonlar ve renkler eklenir.

-        China Glaze isim anlamıyla China  Cini,Porselen, Glaze ise ışıltı,parlaklık demektir. Yani Porselen parlaklığında tırnaklar!

-        China Glaze ojeler çok kolay sürülür, fırça darbesi bırakmaz. Tek kat sürmek yeterlidir. Kreme gerek yoktur. Bu da ojenizi daha çok kullanabileceğiniz anlamına gelir. ( en güzel özelliklerden biri bencee :)

-        Bu sebeple China Glaze ojelere ismini veren ve bu markanın en önemli özelliği olan parlak bitirişi veren Çin kilini sertleştirici olarak kullanırız. Bu madde ojenizin tırnağın üzerinde çok uzun ve kuvvetli bir tutuculuk yapmasını sağlar. Alt ve üst kaplama(Top/base coat) ile birlikte kullanıldığında ojenin ömrü uzar, 4-5 gün ömrü vardır.

-        İçindeki kristal parçacıkları ve Bilye kapak özelliği sayesinde ojenizin ömrü uzun olur, şişe içinde kuruma yapmaz! Bir şişeden tam verim alabilirsiniz!

-        China Glaze ojeler ile Ebru Sanatını uygulayabilirsiniz. China Glaze ojelerin kimyası Ebru Sanatı için uygundur.(youtube dan izlediğim kadarıyla gerçekten öyle :))-        China Glaze Amerika’da çok popülerdir. Hollywood yıldızlarının bir kısmı düzenli olarak China Glaze kullanmaktadırlar. Buna en iyi örnek son ‘ Bad Romance ‘ Klibinde 70576 Liquid Leather ojesini kullanarak klip çeken ‘Lady Gaga’dır. wuuuww :))


Neden China Glaze?
Çünkü tırnaklarınız sizi anlatır! Duygularınızı, hayat stilinizi,

zevklerinizi ve hatta o gün nasıl hissettiğinizi en iyi ifade eden

parçanızdır tırnaklarınız. Her bir renk ayrı bir hikâyeyi, olayı

ve duyguyu temsil eder. Aşağıdaki kadına bir bakın; ne görüyorsunuz?

Aynı insan, her karede farklı bir şey anlatıyor;

Ümidi, mutluluğu, utangaçlığı, muzırlığı ve cazibeyi

görebiliyor musunuz? Bunların hepsi sadece bir

renk değişimi ile gerçekleşiyor. Sizin içinizde kaç kadın var? China Glaze renkleri ile onları dışarı çıkarın!
( tamamen doğruu )

China Glaze Özellikleri
Marka sadece oje üretmekle olunmuyor. 100’lerce renk seçeneği bulunan China Glaze ojeler tırnak bakım ürünleri ile birlikte kullanıldığı zaman çok daha uzun ömürlü oluyorlar. China Glaze markası tırnağınızın sağlığını ve performansını düşünüyor. Yardımcı tırnak bakım ürünleri ile seçtiğiniz rengi destekleyebiliyor, alt ve üst kaplama kullanarak içinizdeki kadını 1 hafta boyuncu dışa vurabiliyorsunuz! China Glaze ojelerin kalıcılığını sağlayan 2 ana özelliği vardır; Kendine has bilye kapağı ve içindeki kristal parçacıkları sayesinde kuruma yapmaz, bir şişeden tam kullanım çıkmasını sağlar.  China Glaze ojelere ismini veren ‘Çin Kili’ sertleştirici olarak kullanılır ve tırnağın üzerinde harika bir tutuş ve kalıcılık sağlar.

Ebru ile ilgili birkaç argüman
Bir birinin tıpatıp aynısı 2 Ebru çalışması yoktur! Siz de China Glaze ojelere has Ebru sanatı ile istediğinizi desene yaratabilir, tırnağınıza taşıyabilirsiniz.:)))  

şimdii gelelimm magnetic ojelerimizeeee :)) zaten ilk seride harika renk ve seçenek sunan china glaze , 2. seriyle tüm dikkatleri üzerinde toplayacak :)

renkler ve özellliklee şekillere bayıldım :) eğer derseniz ki bu kadar methettin bi link atta alalım, işte alışveriş linki :
yorumlarınızı bekliyorumm :)) çok öpüyorum :)
ojedelisi_14
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

öncelikle yorumlarınız için teşekkürleer :)
ikinci olarak yorumlarınızda hiç bir blogger'ı, blogu, dini,dili,ırkı ve beni kötüleyecek yorumlarda bulunamazsınız. tabiki eleştri yapabilirsiniz,her zaman açığım ama bunu abartıp, insanları aşağılamanın hiçbir manası yok.
şimdiden teşekkürleer :)