8 Mayıs 2012 Salı

ojedelisinin Kepi :D

merhaba! o kadar çok özlemişim ki yeni kayıt yazısına tıklayıp birşeyler paylaşmayı! evet aslında hala verdiğim moladayım ben ama bildiğiniz gibi 8. sınıf olarak bu sene mezun oluyorum. daha kep töreni ve balo yapılmasa da sizinle çektirdiğim kep resimlerini paylaşmayı istedim.umarım beğenirsiniz. kep ve balo dan sonra ki resimlerimi de daha sonra ekleyeceğim ve aranıza kesin dönüş yapacağım.işte kep li güzel(!) halim :
yaşasın ilkokulun bitişii :P

bu resmi pek beğenmedimm :P

vee dehşet !  fotoğrafçı amcaya 1245867 kezz ufuklara bakan gelin resmini çıkartmayın dedim dedim dinlemedi bak ne oldu şimdi??
****
yıllar ne çabuk geçiyor diyorum bazen. 1.sınıfa başlayışım daha dün gibi sanki. ama bir bakıyorum 8 koca yıl geçmiş aradan. arkadaşlarla ayrılma vakti, liseye geçme zamanı gelmiş. biliyorum daha 8 sene ne ki diyeniniz olcak bende diyorum bazen. daha liseden mezuniyet var. sonra üniversiteden. bir bakmışsın işe başlamışsın. ailen olmuş ne olduğunu anlamadan geçip gitmiş zaman... büyümeyi çok istesemde aslında bir tarafım hep çocuk kalmak istiyor. büyüdükçe sorunlar , stresler , acılar çok çok daha büyümüş olarak karşına dikiliyor.ama hayat bu. hepsinin çemberinden ne de olsa geçeceğiz. kaçış yoksa eğer tadına varmayı denemek daha iyidir bence. umarım bundan sonraki her acımda , her mutluluğumda sizlerde burada olursunuz. sizleri çook seviyorum... :*
******
:)) neysee özlemimi az da olsa gidermek iyi geldii. umarım göz zevkinizi bozmamışımdırr. hepinizi çook öpüyorum  ve en kısa sürede karşınıza bomba gibi geliyorum! beklemede kalın! :D
sevgiler..
ojedelisi_14


3 yorum:

 1. Hehehh ,ufuklara bakan gelin resmi :D Çok şekersin canım :)) Hayırlı olsun mezuniyetin !

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkürlerr :)) umarım daha nicelerind eburada sizlerle paylaşabilirimm :)

   Sil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil

öncelikle yorumlarınız için teşekkürleer :)
ikinci olarak yorumlarınızda hiç bir blogger'ı, blogu, dini,dili,ırkı ve beni kötüleyecek yorumlarda bulunamazsınız. tabiki eleştri yapabilirsiniz,her zaman açığım ama bunu abartıp, insanları aşağılamanın hiçbir manası yok.
şimdiden teşekkürleer :)